Co prawda mieliśmy niepodległościowy weekend, ale wcale to nie znaczy, że upłynął on na błogim leniuchowaniu :-) W piątek zaraz po święcie Odzyskania Niepodległości nasi saksofoniści "pod wodzą" p.Mirosława Jędrzejewskiego pojechali do Poznania na XXVIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

(który od tego roku otrzymał dopisek "im. prof. Mieczysława Koczorowskiego:). Z naszej szkoły pojechała dwójka saksofonistów - Lilianna Rolek oraz Ignacy Pilichaty którym dzielnie akompaniowała Lucyna Jędrzejewska. Nasza szkoła już niejednokrotnie stawała na podium w tego konkursu i tak też było tym razem - Lila została laureatką III miejsca, a Ignacy laureatem II miejsca - z tego miejsca należą się gratulacje wszystkim czyli uczniom, nauczycielowi oraz akompaniatorce :-) 

Naszym uczniom dzień minął bardzo aktywnie ponieważ "nie samym konkursem żyje człowiek" więc po występach w oczekiwaniu na wyniki odwiedzili poznańską salę zabaw, a jak już się dowiedzieli, że są laureatami to jeszcze znalazł się czas na zabawę z grawitacją w sali trampolin :-)

Kończąc - raz jeszcze gratulujemy młodym saksofonistom i dziękujemy pani Lucynie za wsparcie muzyczne i duchowe.

Paweł Literski