SZANOWNI RODZICE


Informuję, że w środę 28.09.2022 r. o godzinie 17.15 w auli szkoły przy ul. Zjednoczenia 42. odbędzie się walne zebranie rodziców. Celem zebrania jest wybór Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszam.

Adam Świdziński
wicedyrektor

Okres letniego wypoczynku mamy już prawie za sobą - zostały dosłownie dwa dni wakacji :-) Skoro wracamy do szkoły to warto sobie przypomnieć kilka spraw :-) 

Wszystkich pierwszaków zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w czwartek 1 września o godzinie 17.00 w Auli budynku A przy ulicy Zjednoczenia 42. Uczniowie klas II-VI starym zwyczajem rozpoczynają rok szkolny od piątku 2 września. Uczniowie klas II-VI (jak co roku) zgłaszają się najpierw do nauczycieli przedmiotów teoretycznych celem zapisania się do odpowiednich grup, a następnie zgłaszają się do nauczycieli przedmiotu głównego, akompaniamentu i pozostałych przedmiotów. Do wtorku 6 września wszyscy nauczyciele pełnia dyżury w godzinach 15.00-18.00, a od środy 7 września ruszają już regularne zajęcia.
Przypominam (szczególnie ubiegłorocznym klasom III), że od klasy IV obowiązuje uczniów również forma muzykowania zespołowego. O tym na jakie zajęcia zespołowe będzie uczęszczać uczeń decyduje nauczyciel prowadzący przedmiot główny wspólnie z nauczycielem prowadzącym zajęcia zespołowe. W klasie V dochodzi przedmiot „fortepian dodatkowy” - proszę o tym pamiętać.

Dla powtórzenia i utrwalenia - nauczyciele wszystkich przedmiotów mają dyżury w swoich klasach od piątku 2.09 do wtorku 6.09 w godzinach 15.00-18.00. Na dniach na naszej stronie powinien się pojawić plan zajęć teoretycznych z rozbiciem na grupy.

Szanowni RODZICE uczniów klasy I

Spotkanie poświęcone nauczaniu i wychowaniu w świetle obowiązującego prawa, Statutu Szkoły, odbędzie się we wtorek 27.09.2022 r. o godzinie 18.00 w auli szkoły (budynek A ).

ZAPRASZAM
Dyrektor
Jerzy T. Szynder

19 czerwca w Żaganiu odbył się X Skrzypcowy Turniej Przyjaźni. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Kaczmarek uczennica klasy V z klasy Pani Beaty Golemberskiej. Uczennica zagrała I cześć Koncertu skrzypcowego g-moll F. Seitz'a oraz Mazurek "Moje marzenie" A. Wrońskiego. Jury pod przewodnictwem prof. M. Grabarczyka przyznało Oli II MIEJSCE.
Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy oraz dzielnej Pani Ali Aksentowicz - akompaniatorce, która towarzyszyła Oli na fortepianie.

Beata Gołemberska