Znowu się chwalimy czyli sukcesy naszych uczniów c.d.
W sobotę 3 grudnia 2022 czwórka naszych uczniów - dwoje saksofonistów z klasy Mirosława Jędrzejewskiego - Liliana Rolek i Ignacy Pilichaty oraz dwóch trębaczy z klasy Pawła Literskiego -  Aleksander Aksentowicz i Feliks Kiraga pojechali do Poznania aby wziąć udział w XXIV Wielkopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych. W tym roku Poznań okazał się dla naszych uczniów nad wyraz gościnny i cała czwórka wróciła z nagrodami 🏆🏆🏆🏆
W swoich grupach Olek otrzymał II nagrodę, a Lila, Ignac i Feliks wrócili z wyróżnieniami - gratulacje bo jest się z czego cieszyć 🎺🎺🎷🎷
Jak zwykle przede wszystkim chciałbym podziękować uczniom oraz Paniom akompaniatorkom - Lucynie Jędrzejewskiej oraz Alicji Aksentowicz za wysiłek włożony w przygotowania do konkursu!!! Nie można również zapomnieć o rodzicach którzy bardzo wspierali swoje dzieci i utwierdzali je w przekonaniu, że warto - a że warto pokazują to wyniki :-) 
Paweł Literski