loading...
Klasa I
Klasa II
Klasa III
Klasa IV
Klasa V
Klasa VI
Klasa I
Grupa A - poniedziałek
14.30 – 15.15 kształcenie słuchu
15.20 – 16.05 rytmika
Grupa B - poniedziałek
16.10 – 16.55 rytmika
17.00 – 17.45 kształcenie słuchu
Grupa C - wtorek
16.10–16.55 kształcenie słuchu
17.00–17.45 rytmika
Grupa D - czwartek
14.15 – 15.00 kształcenie słuchu
15.05 – 15.50 rytmika
Grupa E - czwartek
14.15 – 15.00 rytmika
15.05 – 15.50 kształcenie słuchu
Grupa F - piątek
14.30 – 15.15 kształcenie słuchu
15.20 – 16.05 rytmika
Grupa G - piątek
15.20 – 16.05 kształcenie słuchu
16.10 – 16.55 rytmika

Zajęcia z kształcenia słuchu prowadzi p.Natalia Ostrowska, a rytmiki p. Magdalena Rozynek – Siring.
Zajęcia odbywają się w auli oraz w klasie nr 14 , budynek "A" przy ul. Zjednoczenia 42

Opłata na zeszyt nutowy z pogrubioną pięciolinią wynosi 5 zł, podręcznik 40 zł

 

Klasa II
Grupa A - poniedziałek
14.30 – 15.15 rytmika
15.20 – 16.05 kształcenie słuchu
Grupa B - wtorek
15.20 – 16.05 kształcenie słuchu
16.10–16.55 rytmika
Grupa C - czwartek
15.55 – 16.40 rytmika
16.45 – 17.30 kształcenie słuchu

Zajęcia z kształcenia słuchu prowadzi p.Natalia Ostrowska, a rytmiki p. Magdalena Rozynek – Siring.
Zajęcia odbywają się w auli oraz w klasie nr 14 , budynek "A" przy ul. Zjednoczenia 42

Opłata na zeszyt nutowy z pogrubioną pięciolinią wynosi 5 zł, podręcznik 40 zł

 

Klasa III
Grupa A - poniedziałek
16.10 – 16.55 kształcenie słuchu
17.00 – 17.45 rytmika
Grupa B - wtorek
14.30 – 15.15 kształcenie słuchu
15.20 – 16.05 rytmika
Grupa C - czwartek
15.55 – 16.40 kształcenie słuchu
16.45 – 17.30 rytmika
Grupa D - piątek
16.10 – 16.55 kształcenie słuchu
17.00 – 17.45 rytmika
 
 

Zajęcia z kształcenia słuchu prowadzi p.Natalia Ostrowska, a rytmiki p. Magdalena Rozynek–Siring.
Zajęcia odbywają się w auli oraz w klasie nr 14 , budynek "A" przy ul. Zjednoczenia 42

Opłata na zeszyt nutowy z pogrubioną pięciolinią wynosi 5 zł, podręcznik 40 zł

 

Klasa IV
Grupa A - poniedziałek
14.45 – 16.00 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa B - poniedziałek
17.25 – 18.40 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa C - wtorek
16.05 – 17.20 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa D - czwartek
16.15 – 17.30 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa E - piątek
15.00 – 16.15 kształcenie słuchu z audycjami
 

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 w klasach IV-VI ilość miejsc w grupach wynosi 6-8 osób w zależności od liczebności dzieci w danym roczniku.O składzie grupy decyduje kolejność zapisania lub udział dziecka w innych zajęciach zbiorowych.
Szanowni Państwo, ze względu na bardzo małe grupy (plan "covidowy"), nie ma możliwości zapisów telefonicznych. O składzie grupy decyduje kolejność zapisu oraz warunki wymienione powyżej.

Zapisy odbywają się u p.Anny Zatwarnickiej w budynku B (ul.Kołłątaja) w sali nr 13 w czwartek i piątek w godzinach 15.00-18-00

Klasa V
Grupa A - poniedziałek
16.05 – 17.20 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa B - wtorek
14.45 – 16.00 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa C - czwartek
14.55 – 16.10 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa D - czwartek
17.35 – 18.50 kształcenie słuchu z audycjami
 
 

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 w klasach IV-VI ilość miejsc w grupach wynosi 6-8 osób w zależności od liczebności dzieci w danym roczniku.O składzie grupy decyduje kolejność zapisania lub udział dziecka w innych zajęciach zbiorowych.
Szanowni Państwo, ze względu na bardzo małe grupy (plan "covidowy"), nie ma możliwości zapisów telefonicznych. O składzie grupy decyduje kolejność zapisu oraz warunki wymienione powyżej.

Zapisy odbywają się u p.Anny Zatwarnickiej w budynku B (ul.Kołłątaja) w sali nr 13 w czwartek i piątek w godzinach 15.00-18-00

Klasa VI
Grupa A - poniedziałek
18.45 – 20.00 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa B - wtorek
17.25 – 18.40 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa C - wtorek
18.45 – 20.00 kształcenie słuchu z audycjami
Grupa D - piątek
16.20 – 17.35 kształcenie słuchu z audycjami
 

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 w klasach IV-VI ilość miejsc w grupach wynosi 6-8 osób w zależności od liczebności dzieci w danym roczniku.O składzie grupy decyduje kolejność zapisania lub udział dziecka w innych zajęciach zbiorowych.
Szanowni Państwo, ze względu na bardzo małe grupy (plan "covidowy"), nie ma możliwości zapisów telefonicznych. O składzie grupy decyduje kolejność zapisu oraz warunki wymienione powyżej.

Zapisy odbywają się u p.Anny Zatwarnickiej w budynku B (ul.Kołłątaja) w sali nr 13 w czwartek i piątek w godzinach 15.00-18-00