Okres letniego wypoczynku mamy już prawie za sobą - zostały dosłownie dwa dni wakacji :-) Skoro wracamy do szkoły to warto sobie przypomnieć kilka spraw :-) 

Wszystkich pierwszaków zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w czwartek 1 września o godzinie 17.00 w Auli budynku A przy ulicy Zjednoczenia 42. Uczniowie klas II-VI starym zwyczajem rozpoczynają rok szkolny od piątku 2 września. Uczniowie klas II-VI (jak co roku) zgłaszają się najpierw do nauczycieli przedmiotów teoretycznych celem zapisania się do odpowiednich grup, a następnie zgłaszają się do nauczycieli przedmiotu głównego, akompaniamentu i pozostałych przedmiotów. Do wtorku 6 września wszyscy nauczyciele pełnia dyżury w godzinach 15.00-18.00, a od środy 7 września ruszają już regularne zajęcia.
Przypominam (szczególnie ubiegłorocznym klasom III), że od klasy IV obowiązuje uczniów również forma muzykowania zespołowego. O tym na jakie zajęcia zespołowe będzie uczęszczać uczeń decyduje nauczyciel prowadzący przedmiot główny wspólnie z nauczycielem prowadzącym zajęcia zespołowe. W klasie V dochodzi przedmiot „fortepian dodatkowy” - proszę o tym pamiętać.

Dla powtórzenia i utrwalenia - nauczyciele wszystkich przedmiotów mają dyżury w swoich klasach od piątku 2.09 do wtorku 6.09 w godzinach 15.00-18.00. Na dniach na naszej stronie powinien się pojawić plan zajęć teoretycznych z rozbiciem na grupy.