Wszystkich pierwszaków wraz z jednym rodzicem zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w środę 1 września o godzinie 17.00 w Auli budynku A przy ulicy Zjednoczenia 42.

Uczniowie klas II-VI starym zwyczajem w czwartek i piątek (2-3 września) najpierw zgłaszają się do nauczycieli przedmiotów teoretycznych celem zapisania się do odpowiednich grup, a następnie zgłaszają się do nauczycieli przedmiotu głównego, akompaniamentu i pozostałych przedmiotów.


Przypominam (szczególnie ubiegłorocznym klasom III), że od klasy IV obowiązuje uczniów również forma muzykowania zespołowego. O tym na jakie zajęcia muzykowania zespołowego będzie uczęszczać uczeń decyduje nauczyciel prowadzący przedmiot główny wspólnie z nauczycielem prowadzącym zajęcia zespołowe. W klasie V dochodzi przedmiot „fortepian dodatkowy” - proszę o tym pamiętać. Dla powtórzenia i utrwalenia - nauczyciele wszystkich przedmiotów mają dyżury w swoich klasach w czwartek 2.09 i piątek 3.09 w godzinach 15.00-18.00. Propozycja planu przedmiotów grupowych pojawi się na stronie w najbliższym czasie.

Drodzy Rodzice,
W tym trudnym dla wszystkich okresie bądźmy wszyscy dla siebie wyrozumiali oraz bądźmy elastyczni w kwestii układania planu zajęć. Pamiętajcie, że to wszystko dla bezpieczeństwa Państwa dzieci, a co za tym idzie również dla bezpieczeństwa całych Waszych rodzin.

Kierownik Dydaktyki i Wychowania
Paweł Literski