Festiwal na Smyczki i Gitarę
W dniu 13 XII 2018 r odbył się w naszej szkole XII już Festiwal na Smyczki i Gitarę. Wzięło w nim udział 23 uczniów (skrzypków, wiolonczelistów i gitarzystów). Jury w którego skład wchodzili nauczyciele uczący w naszej szkole przyznało w Grupie I cztery Dyplomy Laureata dla Aleksandry Kaczmarek, Patrycji Kryczka, Mai Kościuszko i Nadii Przybylskiej oraz 3 Dyplomy Wyróżnienia dla Juli Czaplińskiej, Oliwi Hrebeniuk i Ameli Sulejewskiej. Z kolei w Grupie II Dyplomy Laureata otrzymali Kacper Batko, Agata Mąka i Zuzanna Żuberek, a Dyplom Wyróżnienia przyznano dla Hanny Kubów. Specjalną Nagrodą dla Laureatów było zwolnienie ich z przesłuchania semestralnego. Festiwal zorganizowała i prowadziła pani Danuta Bylica. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów.