Drodzy Rodzice i Uczniowie klas VI
Witam Was bardzo serdecznie po długiej przerwie: Mam nadzieję, że zostajecie w domach i wychodzicie tylko na spacery. Dbajcie o siebie!!!
Życzę Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia, pamiętajcie, że na odpoczynek jeszcze przyjdzie czas, a ja już się cieszę na moment powrotu do szkoły, bo szkoła to fajna i dobra część naszego życia. Tęsknię za Wami, za dźwiękami instrumentów rozlegającymi się na korytarzach i w klasach, za tym wszystkim co sprawia, że szkoła tętni życiem :-)
Kontakt ze mną: codziennie dyżur w godzinach od 17-18, telefonicznie lub przez WhatsApp. Jeśli chcecie tak zwyczajnie pogadać w grupach - zwłaszcza szósta klasa to zapraszam ! Anna Zatwarnicka tel. 605980102.


Kochani, przede wszystkim dziękuję Wam za zorganizowanie się w grupach na WhatsApp.
Od piątku 3 kwietnia , wg tego planu zajęć, spotykamy się za pomocą platformy edukacyjnej „Google Classroom” i WhatsApp.
Klasa 6a poniedziałek od 18.00 do 19.30 z przerwą oczywiście
Klasa 6b wtorek od 18.00 do 19.30 z przerwą oczywiście,
Proszę o obecność w wirtualnej klasie, tak zorganizujcie dzień, żeby wg planu być na zajęciach – potrzebne Wam będą telefony ( naładujcie wcześniej) – kontakt przez WA .
Aby dołączyć do poszczególnych zajęć niezbędne jest utworzenie konta (poczty) każdemu dziecku na Gmail oraz wpisanie odpowiedniego kodu zajęć...i tu prośba do Rodziców o pomoc w utworzeniu konta i procesie logowania do Classroom. Chyba, że większość uczniów zrobi to samodzielnie za Państwa zgodą.
Dołączenie do klasy odbywa się za pomocą strony:
https://support.google.com/edu/classroom/answer/6072460?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

KODY DOSTĘPÓW
Audycje muzyczne - h32nowg
Kształcenie słuchu - gvvqcw6
Bardzo dziękuję za pomoc i zrozumienie,
Anna Zatwarnicka.