Chór i okrkiestra
Środa

14.45-15.30 Korepetytorium orkiestry kl. IV - Natalia Ostrowska
15.35-17.25 Orkiestra - aula - Natalia Ostrowska
17.30-19.00 Chór - aula - Natalia Ostrowska
Plan zajęć teoretycznych
Klasa I

Grupa A

Poniedziałek

15.20-16.05 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Sring
16.10-16.55 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Czwartek
16.10-16.55 Rytmika – aula
Magdalena Rozynek-Siring


Grupa B

Poniedziałek
17.00-17.45 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
17.50-18.35 Rytmika – aula
Magdalena Rozynek-Siring
Czwartek
17.00-17.45 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring

Grupa C

Wtorek
14.30-15.15 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek- Siring
Piątek
14.30-15.15 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek- Siring
15.20-16.05 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Klasa III

Grupa A

Poniedziałek
14.30-15.15 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Czwartek
15.20-16.05 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring
16.10-16.55 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska

Grupa B

Wtorek
15.20-16.05 Rytmika-aula
Magdalena Rozynek-Siring
16.10-16.55 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Piątek
17.50-18.35 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska


Grupa C

Wtorek

17.00-17.45 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Piątek
16.10-16.55 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
17.00-17.45 Rytmika – aula
Magdalena Rozynek-Siring
Klasa II

Grupa A

Poniedziałek
17.00-17.45 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring
17.50-18.35 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Czwartek
14.30-15.15 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska


Grupa B

Poniedziałek
15.20-16.05 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
16.10-16.55 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring
Czwartek
15.20-16.05 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska

Grupa C

Wtorek
14.30-15.15 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Piątek
16.10-16.55 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring
17.00-17.45 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska


Grupa D

Wtorek
15.20-16.05 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
Piątek
14.30-15.15 Kształcenie słuchu s.14
Natalia Ostrowska
15.20-16.05 Rytmika - aula
Magdalena Rozynek-Siring
Klasa IV

Klasa VI

Klasa V

Grupa A

wtorek
17.50-18.35 kształcenie słuchu
czwartek
17.00-17.45 kształcenie słuchu
17.50-18.35 audycje muzyczne

Grupa B

poniedziałek
15.00-15.45 kształcenie słuchu
15.50-16.35 audycje muzyczne
czwartek
15.00-15.45 kształcenie słuchu

Grupa C

wtorek
15.00-15.45 kształcenie słuchu
15.50-16.35 audycje muzyczne
piątek
15.00-15.45 kształcenie słuchu
Grupa A

Poniedziałek
18.25-19.10 kształcenie słuchu
19.15-20.00 audycje muzyczne
Czwartek
18.25-19.10 kształcenie słuchu

Grupa B

Wtorek
18.25-19.10 kształcenie słuchu
19.15-20.00 audycje muzyczne
Piątek
17.30-18.15 kształcenie słuchu
Grupa A

poniedziałek
16.40-17.25 kształcenie słuchu
17.30-18.15 audycje muzyczne
czwartek
15.50-16.35 kształcenie słuchu

Grupa B

wtorek
16.40-17.25 kształcenie słuchu
czwartek
16.40-17.25 kształcenie słuchu
17.30-18.15 audycje muzyczne

Grupa C

wtorek
17.30-18.15 kształcenie słuchu
piątek
15.50-16.35 kształcenie słuchu
16.40-17.25 audycje muzyczne
LEGENDA:

R – RYTMIKA
K – KSZTAŁCENIE SŁUCHU
A – AUDYCJE MUZYCZNE

gdzie

   

teraz

   

?